Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Internet przez Wi-Fi

Beznazwy 1

Ściągaj informacje w zawrotnej prędkości do 150 Mb/s!

Ściągaj informacje w zawrotnej prędkości do 150 Mb/s! Wybierz najszybszy Internet w mieście i daj się porwać zawrotnej prędkości. Ściągaj duże pliki, oglądaj filmy online, graj w sieci, korzystając z najszybszego Internetu INTELLY bez żadnych ograniczeń.

WiFi - internet bezprzewodowy w INTELLY ! ! !

  • korzystaj z Internetu w całym domu
  • stwórz własną domową sieć
  • 4 porty LAN / 2 porty telefoniczne
  • szyfrowanie WPA
  • obsługa standardu IEEE 802.11 b/g
  • możliwa obsługa standardu IEEE 802.11 b/g/n
  • abonament w promocji już od 9,90zł
internet wifi_ozdobnik

Wygoda

Dzięki nowej usłudze bezprzewodowego Internetu WiFi możesz od dziś korzystać z szybkiegoi niezawodnego Internetu w INTELLY z dala od swojego biurka, w dowolnym punkcie swojego domu. Zapomnij o plączących się kablach i dziurach w ścianie - od teraz Twój komputer będzie łączył się z modemem bezprzewodowo.

Bezpieczeństwo

Wszystkie Twoje połączenia są szyfrowane i chronione w standardzie WPA2 - nie musisz obawiać się nieautoryzowanych połączeń z Twoją siecią. Podłączenie każdego nowego komputera będzie wymagało podania hasła  znanego tylko Tobie.

Prosta instalacja

Nie musisz martwić się instalacją i podstawową konfiguracją modemu WiFi - monter INTELLY skonfiguruje urządzenie i aktywuje sieć bezprzewodową w Twoim domu.

Aby umożliwić korzystanie z bezprzewodowego Internetu INTELLY dostarcza swoim klientom modem Wi-Fi- nowoczesne urządzenie z wbudowanym routerem Wi-Fi, zastępujące konieczność posiadania osobno modemu kablowego i routera.

Ważne aby laptop był wyposażony w kartę WiFi, a w przypadku komputerów PC w kartę sieciową umożliwiającą połączenie w technologii WiFi.